Upratovanie s mikrovláknom. Mopy a utierky Rubbermaid HYGEN 

mikrovlákno Rubbermaid pre dokonalú čistotu

UPRATOVACIE mopy HYGEN a PULSE Rubbermaid a ich príslušenstvo sú vyrábané z rôzných materiálov a podľa určenia pre profesionálne upratovanie sú vysokej kvality.

Najčastejšie sú používané bavlnené a mikrofázové mopy.

Bavlnené mopy RUBBERMAID sa používajú na všetky podlahy (prírodný/ umelý kameň, linoleum, guma a iné) okrem drevených a laminátových. Na tie sa používajú mikrovláknové mopy (tzv. mikro).

Mikrovláknové mopy RUMMERMAID čistia s minimálnym množstvom čistiaceho roztoku, vďaka čomu sa nemusíte obávať, že by vám parkety alebo plávajúca podlaha navlhli. Mop z mikrovlákna sa dá použiť aj na dosušovanie alebo leštenie podlahy..

Mikrovláknové utierky Rubbermaid sú určené pre čistenie nasucho, alebo takmer bez vody: RUBBERMAID čistiaca utierka z mikrovlákna, utierka na leštenie, utierka na okná , prachovka. Utierky šetria životné prostredie - čistia mastnotu a nečistotu s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody.

Čistiaca utierka je vhodná na odstraňovanie silných znečistení, prachovka na optimálnu absorpciu prachu a utierka na okná umožňuje dôkladné čistenie na mokro a vytieranie dosucha bez šmúh.

Mikrofázové utierky Rubbermaid vykazujú dlhú životnosť, vysokú savosť a nepúšťajú vlákna.

Farebné kódovanie utierok.